Instytut kosmetyczny Repêchage

Instytut Kosmetyczny Repêchage

Powstał, aby w pełni móc zaprezentować klientom niezwykłe właściwości i innowacyjne zabiegi amerykańskiej marki Repêchage. To co przyświeca i jest najważniejsze w pracy to JAKOŚĆ. Nie tylko kosmetyki, na jakich pracujemy są tego gwarancją, ale także sam sposób wykonywania zabiegów, który jest zgodny z filozofią i techniką samej założycielki Repêchage Lydii Sarfati,.

Oferujemy Państwu całą listę innowacyjnych zabiegów na twarz i ciało, odpowiednich także dla mężczyzn i kobiet w ciąży, przede wszystkim absolutną perłę – zabieg czterowarstwowy * Four Layer Facial®. Zawsze, przy doborze każdego zabiegu, przeprowadzamy gruntowną analizę skóry i dobieramy najwłaściwszą kurację, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Aby wzmocnić i przedłużyć wypracowane dzięki zabiegom efekty, polecamy także kontynuację rozpoczętej kuracji, dobierając kosmetyki Repêchage do pielęgnacji domowej, ściśle według rodzaju i potrzeb skóry.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Instytutu, spędzenia chwil relaksu i cudownej odnowy swojej skóry, jaką gwarantują nasze kosmetyki i zabiegi.

Zanurzcie się w morzu profesjonalnej pielęgnacji tu nad samym Bałtykiem!

 

Komentarze są wyłączone.

PRODUKT DNIA: Krem na bazie masła Shea -40%