Instytut kosmetyczny Repêchage

Instytut Kosmetyczny Repechage

Instytut Kosmetyczny Repêchage

Powstał, aby w pełni móc zaprezentować klientom niezwykłe właściwości i innowacyjne zabiegi amerykańskiej marki Repêchage. To jasne, przytulne, ale jednocześnie nowoczesne miejsce, spełniające wszelkie normy jakościowe oraz wysokie wymagania twórczyni marki Lydii Sarfati, jakie nakłada ona na wszystkie swoje salony firmowe rozsiane po całym świecie.

To co przyświeca i jest najważniejsze dla całego naszego zespołu w pracy to JAKOŚĆ. Nie tylko kosmetyki, na jakich pracujemy są tego gwarancją, ale także sam sposób wykonywania zabiegów, który jest zgodny z filozofią i techniką samej założycielki Repêchage. Nasz personel cały czas szkoli się i doskonali pod okiem najlepszych trenerów marki.

instyt-6600 instyt-6608 instyt-6610

Oferujemy Państwu całą listę innowacyjnych zabiegów na twarz i ciało, odpowiednich także dla mężczyzn i kobiet w ciąży, przede wszystkim absolutną perłę – zabieg czterowarstwowy * Four Layer Facial®. Zawsze, przy doborze każdego zabiegu, przeprowadzamy gruntowną analizę skóry i dobieramy najwłaściwszą kurację, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Aby wzmocnić i przedłużyć wypracowane dzięki zabiegom efekty, polecamy także kontynuację rozpoczętej kuracji, dobierając kosmetyki Repêchage do pielęgnacji domowej, ściśle według rodzaju i potrzeb skóry.

Instytut Kosmetyczny Repêchage to także miejsce dla profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki. Tu organizujemy szkolenia i prezentacje i dzielimy się swoją wiedzą z wszystkimi, którzy tak jak my chcą współpracować z marką Repêchage.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Instytutu, spędzenia chwil relaksu i cudownej odnowy swojej skóry, jaką gwarantują nasze kosmetyki i zbiegi. Zanurzcie się w morzu profesjonalnej pielęgnacji.

instyt-6613 instyt6795  instyt-6883

Komentarze są wyłączone.

 • Właściciel marki REPECHAGE POLSKA:

  Algami Sp. z o.o.
  ul. Zwycięska 14ce/b
  53-033 Wrocław
  NIP 899-276-00-94
  Nr KRS: 0000534616
  Sąd Rejonowy dla Wrocław–Fabryczna IV Wydział Gospodarczy KRS
 • Znajdź nas na:

  YouTube Facebook
 • Newsletter Repêchage Polska

  Dowiedz się pierwsza o nowych produktach i atrakcyjnych promocjach! Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy!